Petra Sedláčková

Prosinec 2020

Po rozvodu jsem se kvůli vyplacení manžela z domu dostala do nemalých finančních problémů. Časem se situace spíše zhoršovala, chtěla jsem za každou cenu svůj dům udržet. Půjčkami jsem bez rozmyslu lepila splátky hypotéky a jiných půjček a vše se kupilo. Minulý rok na jaře jsem ale dostala první exekuci, a v tu chvíli se vše sesypalo. Ze zablokovaného účtu nemohly odejít splátky a upomínky se vršily.

Celkem jsem nakonec čelila sedmi exekucím a rozhodla se dům prodat, abych splatila všechny dluhy. Mělo mně ještě zbýt na menší byt ve vedlejší vesnici. Jenže se prodej ukázal jako problematický. Realitka nechtěla dům prodávat, dokud si nevyřeším dluhy a na inzeráty se mně ozývali jen samí spekulanti, takže po jejich nákupu by mně nic nezbylo.

Když mně došel dopis od společnosti Bona Fit, už jsem nevěřila, že mně někdo pomůže. Naštěstí jsem odpověděla. Exekuce vyplatily a já mohla dům prodávat přes realitní kancelář. Do čtyř měsíců bylo prodáno a já se po mnoha letech volně nadechla, měla jsem splacené všechny dluhy.

Další aktuality

Listopad 2023

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Detail aktuality
Květen 2023

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Detail aktuality