Nadační fond

Velice záhy po založení společnosti Bona Fit jsme došli k rozhodnutí věnovat část naší energie a finančních prostředků zpět do společnosti ve které žijeme. Od té doby námi byly podpořeny veřejně prospěšné projekty a aktivity, ze kterých uvádíme tyto příklady:

Zásluhou finanční pomoci organizované Nadačním fondem Bona Fit je možné poskytovat pomoc několika desítkám lidí prchajícím před válkou na Ukrajině. Penzion Blatenský dvůr nabídl své prostory rodinám, které nemají kam jít. Poskytuje jim potřebné zázemí a podporu, kterou nyní potřebují.

Děkujeme vám za vaši finanční podporu prostřednictvím Nadačního fondu Bona Fit, díky které tuto pomoc můžeme realizovat a cíleně pomáhat.

Vzdělávání
Základní škola Těptín

Sociální oblast
Vzdělávací centrum Ygdrassil, z.s.

Sport
Nadějný kickboxer Viktor Beran

Enviromentální oblast
Projekt Země Keltů v Nasavrkách (spol. Boii, z.s.)

Kultura
Národní festival Smetanova Litomyšl

Neziskový sektor
Farma Apolenka ze Spojilu

Naše motto

Zaměřujeme se na podporu kvality lidského života a právo člověka rozhodovat o jeho prožití od začátku do konce.

Koncem roku 2019 jsme se rozhodli od sebe oddělit naše obchodní a sponzorské aktivity. Výsledkem tohoto rozhodnutí bylo v prosinci 2019 založení Nadačního fondu Bona Fit se základním vkladem 100.000,- Kč.

Nashromážděné finanční prostředky fond využívá pro pomoc lidem ve finanční nouzi a na další aktivity, jako například:

Možnost pomoci konkrétním lidem nabízíme též našim akcionářům a investorům, kterým na jejich žádost zašleme anonymizované příběhy klientů. Investorovi k určení pomoci poté stačí vybrat komu a určit z jaké své investice a o kolik sníží svůj ziskový úrok. Společnost Bona Fit poté ze stejné části sníží o stejný úrok až k nule ziskovou marži a upraví splátkový kalendář klienta.

V případě zájmu o spolupráci s Nadačním fondem Bona Fit kontaktujte předsedu správní rady fondu pana PhDr. Jiřího Hřebíčka, který rád zodpoví Vaše případné dotazy.

Kontaktní informace:

Nadační fond Bona Fit
Bělobranské náměstí 5
Bílé Předměstí
530 02 Pardubice

PhDr. Jiří Hřebíček, předseda správní rady Nadačního fondu (jiri.hrebicek@bona-fit.cz)