Patrik Procházka

Leden 2021

Myslím, že mám dobře placenou práci a myslel jsem, že mě drobné půjčky nemohou dělat problémy. Bohužel jak se říká: stokrát nic umořilo osla. No, ono to nebylo jen tak nic, půjčky se splátkou pár stokorun týdně, ale bylo jich dost, začal jsem jim říkat sr…..y. Když mně už opravdu přerůstaly přes hlavu, rozhodl jsem zajít do své banky, odkud mně několikrát volali, zda nechci půjčku, nebo úvěr, že mně chodí na účet docela pěkná výplata. Domluvili jsme se, že bych potřeboval probrat konsolidaci úvěrů dohromady za několik set tisíc korun a já zašel na pobočku podepsat nějaké papíry. Výsledek byl hned, mám prý záznamy v registru dlužníků, nesplácím prý včas, a proto nemohu dostat úvěr, ač můj plat je více než dostatečný.

Začal jsem na internetu shánět někoho, kdo by mě sloučil všechny půjčky do jedné. Na vyplnění žádostí mně většinou volali jen zprostředkovatelé a stále mě nutili si založit IČO, že prý poté dosáhnu na půjčku lépe. Nyní vím proč, a jsem rád, že jsem to neudělal. Zřejmě jsem vyplnil žádost i na stránkách společnosti Bona Fit, a.s, protože se mně ozval jejich zaměstnanec a už po telefonu mně sdělil, jaké jsou možnosti poskytnutí úvěru, jak velký mohu při svém příjmu dostat úvěr, a i proč se mě někteří zprostředkovatelé snažili přesvědčit pro založení IČ.

Jak jsem psal, plat mám dobrý, takže na úplnou konsolidaci vyšel. Splácím sice o trochu víc, než v bance, ale podstatně méně, než dosud a úvěr od společnosti Bona Fit, a.s. mohu kdykoli bez poplatků a sankcí doplatit, takže až nebudu v registrech, přejdu jednoduše do banky.

Další aktuality

Listopad 2023

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Detail aktuality
Květen 2023

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Detail aktuality