Asistent administrativy – Účetní Litomyšl

Co vás čeká

Nabízíme perspektivní pracovní pozici ve zřizované firemní pobočce v rámci rozvoje společnosti v malém, výkonném pracovním týmu s vysokou mírou odpovědnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Klíčem je zkušenost. Očekáváme potenciálního spolupracovníka z oboru finanční analýzy, účetnictví nebo finančního či procesního controllingu. Velmi důležitá je vysoká míra samostatného rozhodování a proaktivity.

Výhodou bude, pokud budete umět

Účetní praxi vedenou u více společností

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme pracovní pozici na HPP v Litomyšli s možností zkráceného úvazku na 4/5. Práce ve společnosti přináší významnou osobní stabilitu při naplnění odpovědností. V rámci společnosti je reálný profesní růst na vyšší pozice. Finanční ohodnocení po zapracování bude regionálně i profesně nadstandartní. Z benefitů nabízíme například 5 týdnů dovolené a stravenkový paušál.

Místo pracoviště

Smetanovo náměstí 60, Litomyšl

Mzda

25 000 – 27 000 Kč/měsíc